Pohod na Čelkov vrh

V četrtek, 23.11.2023, je pod vodstvom dveh učiteljic iz naše šole, potekal pohod na Čelkov vrh. Na pot so se odpravili s šolskega igrišča, ob 15. uri.

Po pričanju učenca, ki se je udeležil pohoda, je bila pot lahka, vzdušje pa kljub temu, da jih je bilo zelo malo, prijetno. Ob prihodu na vrh so bili vsi pohodniki presunjeni nad prečudovitim razgledom, ki sta ga dodatno dopolnila še sončni zahod in ravno vzhajajoča luna, k pravljičnosti trenutka pa je pripomoglo tudi ivje, ki je prekrivalo veje smrek in dreves.
Čeprav so bile temperature dokaj hladne, naših pohodnikov zaradi prečudovitih vtisov in druženja ni prav nič zeblo. Vsi so bili ob prihodu nazaj v Črni Vrh zelo navdušeni, učiteljice pa učence vabijo, da se jim v prihodnje pridružimo tudi ostali.

Avtorica: Mirjam Krevs

Fotografije: Tadeja Bonča