Halloween ples

V petek, 27. 10. 2023, je šola ob petih zvečer zaživela ob glasbi in plesu – devetošolci smo namreč organizirali naš prvi šolski ples v tem letu. Ker so bile pred nami počitnice in s tem tudi noč čarovnic, je ples potekal v značilnem vzdušju tega srhljivega praznika.

Ob dobri glasbi in odlični pogostitvi naših kuharjev smo skupaj preživeli tri ure, se zabavali, peli in plesali. Manjkalo ni niti različnih iger: igrali smo vse od limbe, vročih stolov … Za konec smo pripravili še plesno tekmovanje, v katerem se je pomerilo kar nekaj zagretih parov. Zmago sta si priborila Gašper in Tadej, ki sta nas presenetila z novim in energičnim pristopom. Obema iskreno čestitamo.

Ples smo zaključili z dobro voljo in nasmehom na obrazu. Zaželeli smo si lepe počitnice in utrujeni, a srečni odšli domov.

Erika Furlan Poženel, mlada novinarka